نحوه و شرایط تسویه در دنیای هنری چگونه است؟

مدرسین عزیز میتوانند از طریق پنل کاربری خود میزان فروش را مشاهده کرده و هر گاه مبلغ موجودی حساب آنها به 100 هزار تومان رسید ، درخواست تسویه حساب دهند. تمامی درخواست های برداشت در روز اول هر ماه بررسی و ظرف مدت 48 ساعت از پایان وقت اداری اول ماه به حساب مدرسین واریز میشود.

قیمت گذاری دوره ها چگونه انجام میشود؟

تعیین قیمت دوره ها بر عهده مدرسین میباشد اما اگر نیاز به مشاوره داشته باشید، مشاوران دنیای هنری شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین قیمت ممکن را انتخاب فرمایید.

دنیای هنری به چه میزان مدرسان خود را در فروش سهیم خواهد کرد؟

اگر محتوای تولید شده توسط مدرس به طور انحصاری برای وبسایت دنیای هنری تولید شود و تنها در این وبسایت به فروش برسد، 70 درصد فروش به مدرس تقدیم خواهد شد و اگر مدرس قصد قرار دادن دوره ای را داشته باشد که در وبسایت های دیگر نیز قرار گرفته است 50 درصد از فروش به عنوان درآمد مدرس در نظر قرار خواهد گرفت.

ارسال درخواست تدریس

 • فایل ها را به اینجا بکشید

چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟

در ابتدا شما باید موضوع دوره آموزشی مورد نظر خود را با توجه به دسته بندی ها ( دکوراسیون ، دست سازه های هنری و …) انتخاب کرده و سپس آنرا به همراه توضیحاتی در مورد رزومه کاری و تحصیلی خود و همچنین اطلاعات تماس ، از طریق فرم ارسال درخواست تدریس برای ما ارسال فرمایید.

همکاران ما درخواست شما را با توجه به موضوع دوره ای که انتخاب کرده اید و همچنین اطلاعات ارسالی بررسی کرده و در صورت تایید با شما تماس خواهند گرفت.

در مرحله بعد شما باید سرفصل های مورد نیاز را از موضوع انتخابی خود استخراج نمایید. در این مرحله باید توجه داشته باشید که سرفصل های استخراج شده توسط شما در مجموع بتوانند موضوع اصلی دوره را پوشش دهند و انتظار دانشجویان را برآورده کند.

پس از تایید و شروع همکاری با دنیای هنری و استخراج سرفصل ها، زمان آن فرا رسیده است که دوره خود را ضبط کنید. نگران نباشید قرار نیست برای ضبط دوره هزینه ای پرداخت کنید. فقط کافیست با استفاده از برنامه کمتازیا (Camtasia) و با توجه به استانداردهایی که درباره آن در بالا صحبت شد به توضیح سرفصل ها و بخش های مختلف دوره بپردازید. (برای دریافت فایل نصبی برنامه کمتازیا به سربرگ فایل های مورد نیاز و جهت یادگیری نحوه کار با این نرم افزار به دوره آموزشی کمتازیا مراجعه نمایید.)

قبل از اینکه تمام دوره را ضبط کنید، ابتدا بخش معرفی دوره را ضبط و جهت بررسی کیفیت و استانداردها برای ما به نشانیinfo@doniayehonari.com ارسال کنید. ما پس از بررسی از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد.

پس از ضبط دوره، فایل های مربوطه را بر روی یکی از سرویس های آپلود فایل (مانند mediafire) قرار دهید و لینک های آن را به همراه فرم تکمیل شده توضیحات دوره که در بخش فایل های مورد نیاز قرار دارد، برای ما به نشانی info@doniayehonari.com ارسال نمایید.

پس از قرارگیری دوره ضبط شده بر روی وبسایت، پروفایل شما به مدرس تغییر خواهد کرد. شما باید به پرسش هایی که از سوی دانشجویان در پایین دوره شما پرسیده می شود پاسخ دهید تا آنها بتوانند تصمیم قطعی برای خرید و یا عدم خرید دوره شما بگیرند. به طور حتم هرچه با حوصله و تسلط بیشتری به پرسش ها پاسخ دهید، فروش شما افزایش خواهد داشت.

 • الزامی برای نشان دادن چهره خود در دوره آموزشی ندارید اما بهتر است در ویدئو معرفی دوره حضور بیابید و توضیحات لازمه را برای دانشجویان ارائه کنید.
 • برخی از موضوعات اساسی که بهتر است در ویدئوی معرفی دوره خود به آن اشاره کنید :
 • ۱٫ معرفی مدرس
 • ۲٫ سابقه کاری و تحصیلی (در صورت تمایل)
 • ۳٫ موضوع دوره و موضوعاتی که در دوره به آن اشاره خواهد شد.
 • ۴٫ این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
 • ۵٫ پیش نیاز دوره چیست؟
 • ۶٫ در انتها کاربران چه مطالبی می آموزند؟

 

 • کیفیت صدا نکته بسیار مهمی است که باید در این مرحله به آن توجهی ویژه داشته باشید. اکثر لپ تاپ های جدید دارای میکروفون های با کیفیتی هستند اما اگر احساس می کنید میکروفون لپ تاپ شما ضعیف است و یا ایجاد نویز می کند، با صرف هزینه ای اندک می توانید میکروفون های usb را تهیه نمایید که از کیفیت صدای قابل قبولی برخوردار هستند.همچنین میتوانید از قابلیت ضبط صدا توسط تلفن همراه با رعایت اصولی خاص صدای خود را ضبط کنید و سپس از طریق برنامه کمتازیا صدای خود را بر روی ویدئو قرار دهید .

ارسال درخواست تدریس

 • دنیای هنری هیچ گونه تغییری در دوره ها ایجاد نکرده و به همان صورتی که از مدرسان دریافت می کند، بر روی وبسایت قرار می دهد.

 

 • درج هرگونه تبلیغات در دوره های آموزشی (واترمارک، لوگو، زیرنویس و…) ممنوع بوده و در صورت مشاهده دوره جهت اصلاح به مدرس بازگردانده می شود.

 

 • تمامی دوره ها باید دارای یک ویدئو معرفی باشد و در صورتی که دوره ای فاقد این بخش باشد اولین ویدئو به عنوان پیش نمایش دوره به مخاطبین نشان داده خواهد شد.

 

 • تکمیل تمامی بخش های فرم توضیحات دوره الزامی است و تا زمانی که این فرم ارسال نشود دوره بر روی سایت قرار نخواهد گرفت.

 

 • اگر بعد از ارسال دوره بر روی سایت مدرس قصد ویرایش یک بخش یا کل دوره را داشته باشد می تواند بعد از ایجاد تغییرات فایل های جدید را برای پشتیبانی ارسال نماید.